• Київ, В.Васильківська, 108
  • Дні роботи: пн - сб

Про компанію

ГлавнаяПро компанію

Історія фотосалону почалася 1971 р., коли на вул. Червоноармійська, 112, на першому поверсі житлового будинку, влаштувалося фотоательє «Портрет». Одним із його головних апологетів, по праву, називають Леоніда Олександровича Левіта – видатного фотохудожника та філософа, у колекції робіт якого портрети великих композиторів та акторів, політиків та художників, а також простих і не відомих нікому, але щирих у своїх емоціях людей. Ми пишаємося тим, що біля витоків нашого фотосалону стояв Майстер, знаменитий портретами не менш знаменитих та видатних моделей, таких як народна художниця Марія Приймаченко, музиканти та композитори Святослав Ріхтер, Дмитро Шостакович, Арам Хачатурян, Мстислав Ростропович, поети Віталій Коротич та Іван Драч, перший президент України Леонід Макарович Кравчук та багато інших.

У 1994 р. підприємство переходить у приватну власність та змінює свою назву на звучну – “ЕКСАР” (exhibition of art), але не змінює профілю діяльності, наслідуючи основні її напрямки – ми продовжуємо фотографувати та друкувати фотографії. Цього ж року відкрито напрямок багетної майстерні – ми почали пропонувати замовникам оформлювати фотографії та картини в рами.

У 2012 р. ми переїжджаємо ближче до центру (з №112 на №108). Цей рік ознаменувався для нас не лише зміною місця. На хвилі стрімкого розвитку технологій взагалі та фотографії зокрема, ми повністю перебудували структуру нашої взаємодії із Замовниками, поставивши Його (Замовника) та його побажання у пріоритет. Ми оновили аркуш послуг, але залишилися вірними темі “ФОТО”: ми продовжуємо друкувати фотографії класичним («мокрим») способом, оформляти «візуали» у рами та працювати із зображеннями у цифрі: ретуш, реставрація, оцифрування.

Летить час, змінюються люди та місця, розвиваються технології, але знання та досвід, накопичений нами протягом цих 47 років роботи, дозволяють нам безпомилково розуміти бажання замовника та якісно та ефективно реалізувати поставлені нам творчі завдання. Своїм Замовникам ми пропонуємо індивідуальний підхід та ексклюзивний продукт.

Наша місія: нести людям радість, зберігаючи та пожвавлюючи щасливі спогади, зображені на фото. Ми допомагаємо втілювати у життя творчі ідеї та задуми, пов’язані з фотографією та оформленням інтер’єру.