• Київ, В.Васильківська, 108
  • Дні роботи: пн - сб

Предметна фотозйомка

ГлавнаяФотозйомкаПредметна фотозйомка

ЦІНИ НА ФОТОЗЙОМКУ ПРЕДМЕТІВ (грн./од.)

1 - 10 фотографій (грн./год.) 750,00
10-100 фотографій (грн./од.) 75,00
100 - 300 фотографій (грн./од.) 60,00
понад 300 фотографій договірна
У ціну включено: фотографування предмета в студії; Предмет має власну опору і не вимагає додаткових кріплень, без поверхонь, що відбивають (як в ювелірних виробах, годинниках і т.д.). Білий, чорний, сірий фон. Базова обробка фотографії у редакторі.

exar.ua

ЦІНИ НА 3D ФОТОЗЙОМКУ ПРЕДМЕТІВ З ОГЛЯДОМ 360°

Прості предмети (грн./од.)

exar.ua

Складні предмети (грн/од.)

ОБЛАДНАННЯ, МАТЕРІАЛИ, ТЕРМІНИ

Фотографуємо: дрібні та великі предмети: техніка, одяг, іграшки, косметика, аксесуари тощо.

Обладнання: камери та об’єктиви NIKON, професійне світло Mircopro

Терміни: обумовлюються індивідуально.

Можливе термінове фотозйомка предметів, протягом дня, з моменту розміщення та оплати замовлення. За терміновість ми беремо +50% до стандартної вартості предметної фотозйомки. Послуга надається у фотосалоні ЕКСАР.

Отримати детальну консультацію щодо предметної зйомки можна у фотосалоні ЕКСАР, за адресою: м. Київ, вул. Велика Васильківська, 108, або за телефонами: +38050 1080508; +38068 1080508.

 

ПРЕДМЕТНА ЗЙОМКА У ФОТОСАЛОНІ ЕКСАР

Вирішальним фактором при виборі та купівлі Замовником того чи іншого продукту on-line, безумовно, є ЗОБРАЖЕННЯ. Точніше, не саме зображення, бо, наскільки добре, повноцінно і якісно воно представляє продукт. Ключ до успішної on-line торгівлі – це привабливі фотографії чи відео продукту/товару. Щоб зробити такі фотографії або відео, необхідно бути не тільки хорошим фотографом, а й ретельно розібратися в самому продукті: зрозуміти, чим він цікавий сам по собі, а також на якій його особливості необхідно сфокусуватися, щоб подати предмет/товар якомога більше привабливо. Фотографи нашого салону підберуть найбільш вдалі ракурси та освітлення для Вашого товару.Фотосалон ЕКСАР має власну базу для зйомки та підготовки такого контенту, потужне світлове обладнання та іншу техніку, необхідну для предметної фото та відео зйомки. Крім того, ми дбайливо ставимося до наших моделей, тому під час фотосесії намагаємося, щоб вони (предмети-моделі) повернулися Замовнику в початковому, товарному вигляді.

Предметна зйомка (особливо тривимірна зйомка, 360°) у фотостудії ЕКСАР допоможе Вам:

  1. Представити предмет/товар Замовнику, продемонструвати його якісні та функціональні особливості та переваги;
  2. Акцентувати увагу Замовника на індивідуальних характеристиках товару;
  3. За рахунок якісних та «смачних» знімків привернути увагу Замовника саме до Вашого товару/предмету та сприяти його вибору та подальшій покупці.