• Київ, В.Васильківська, 108
  • Дні роботи: пн - сб

Фотокнига

ЦІНИ НА ВИГОТОВЛЕННЯ ФОТОКНИГ (грн./од.)

Класичний фотодрук (хім. спосіб), тверді сторінки, тверда обкладинка

EXAR

ДОДАТКОВІ ПОСЛУГИ (грн./од.)

EXAR

ОБЛАДНАННЯ, МАТЕРІАЛИ, ТЕРМІНИ

Друк та складання фотокниг (на основі класичного фотодруку): якщо макет фотокниги повністю готовий, ми беремо 5 робочих днів з моменту оплати замовлення.

Макетування та верстка (дизайн) фотокниги: на підготовку макета фотокниги ми беремо від 5 робочих днів, залежно від рівня складності дизайну.

Метод друку: класичний фотодрук хімічним способом

Устаткування, на якому ми друкуємо:  фотолабораторія Noritsu QSS-3201 SD Digital Фотопапір: оригінальний фотопапір Fujifilm (глянець, мат, металік)

Складання блоку фотокниги: картон (стандартно) або пластикова основа

Обкладинка: фотообкладинка (стандартно), шкірозамінник або текстиль (за запитом)

 

У нас 27 років професійного досвіду роботи в галузі фотодруку, обрамлення та виготовлення фотокниг. Знання та досвід, які ми придбали за цей час, допомагають нам забезпечити безкомпромісну якість вироблених продуктів, будь то фотодрук, рамки, фотокниги або цифрова обробка зображень.

Ми професійні, реальні та доступні. Професійна ретуш та обробка зображень у Photoshop, реставрація старих фотокарток, сканування плівок, слайдів, негативів, верстка макета фотокниг та принтбуків будь-якої складності – все це можна довірити нашим дизайнерам, які приймуть Вас з реальним питанням чи творчим завданням, в реальному часі, на фотосалон або он-лайн.

Оригінальні матеріали, що витрачаються. У друкованому виробництві ми використовуємо лише оригінальні та якісні матеріали, що є безумовною запорукою якості.

Відмінне місце розташування – нас легко знайти і до нас нескладно дістатися – салон знаходиться всього за три хвилини ходьби від метро. 

Ми реально хочемо допомогти і допомагаємо – пропонуємо кілька варіантів вирішення задачі та не боїмося творчих експериментів. Наша мета – результат!