• Київ, В.Васильківська, 108
  • Дні роботи: пн - сб

Підрамник і натяжка

ГлавнаяБагетна майстерняПідрамник і натяжка

ЦІНИ НА ПОСЛУГИ З РОБОТИ З ПІДРАМНИКАМИ ТА ПОЛУНКАМИ

Два види натяжки на підрамник:

Стандартна: полотно кріпиться з боків підрамника і торці не продруковуються (залишаються білими), використовується при подальшому оформленні в раму.

Галерейна: полотно кріпиться зі зворотного боку підрамника, полотно на торцях продруковане, в інтер’єрі виглядає естетично завершеним (не обов’язково оформляється в раму).

Також Ви можете замовити фото на матовому чи глянсовому полотні. Перейти в розділ Фото на полотні.

Терміни виготовлення: 1-2 робочих дні.

Отримати консультацію професійного дизайнера-оформлювача можна on-line або у фотосалоні ЕКСАР за адресою вул. Б. Васильківська, 108, м. Київ.

Підрамник для полотна, що щогла для вітрила – надійний кістяк для картини, будь то мальовничою або надрукованою. Найчастіше підрамник виготовляють із дерев’яних рейок, які бувають різної ширини – чим більша площа полотна, тим міцніше і, відповідно, ширше повинні братися реї. Наприклад, для полотна невеликого розміру (до формату 30х40 см) підійде підрамник шириною 35 мм – найвужчий, з тих, що пропонує наш салон. Для більшого формату картини необхідно брати ширші реї – 40 мм і більше.

Далі з дерев’яних рей збирається каркас у вигляді рами, на яку майстри багетної майстерні натягують полотно. Це і є підрамник, основним завданням якого є постійно утримувати полотно в натягнутому, як барабан, стані і не давати картині провисати з часом.

Існує кілька способів натяжки та закріплення полотна на підрамнику. Майстри нашої багетної майстерні досконало володіють усіма існуючими техніками натяжки полотна на підрамник, а саме технікою стандартної натяжки (також торцева) та галерейною – вона ж натяжка із прихованою скобою.

Стандартна або торцева натяжка застосовується тоді, коли планується, що картина обрамлятиметься і висітиме на стіні в рамі. У цьому випадку торець підрамника буде прихований під профілем рами, відповідно скоб, які фіксують полотно, не буде видно.

Галерейна натяжка полотна, за задумом художника, дозволяє картині відбутися без оформлення в раму. У цьому випадку краї полотна загортаються за торці підрамника і фіксується за допомогою скоб на звороті підрамника, а торці зафарбовуються в тон картини, що надає повноцінний, закінчений вигляд. Особливо популярна галерейна натяжка у сучасних художників, які творять сучасне мистецтво.

Враховуючи Ваші плани, а також можливі технічні деталі, дизайнери-оформлювачі нашої багетної студії проконсультують та підкажуть, який із існуючих варіантів натяжки підійде найкраще саме для Вашої роботи.

Якість матеріалів та наявність досвіду у майстра у справі натяжки полотна на підрамник не можна недооцінювати, адже саме ці фактори мають вирішальне значення для довговічного та ефективного результату.

Для підрамника потрібно вибирати рівні правильно висушені дерев’яні рейки, які дозволять підтримувати стабільну форму картини протягом довгих років. У нашій багетній майстерні використовується тільки якісне обладнання та матеріали, тому Ви можете бути впевнені, що картини, натягнуті та оформлені у нас, радуватимуть вас протягом тривалого часу.

Підрамник – це універсальна основа для натяжки не тільки полотен, а й інших видів матеріалів та творчих робіт, таких як акварельний папір, вишивка, батік, гобелен тощо. З умовами та цінами на роботи з цими видами робіт можна ознайомитись у розділі “ОФОРМЛЕННЯ ВИШИВКИ, БАТИКА, ГОБЕЛЕНА”.

Послуги з натягу полотна, живопису, полотна на підрамник. У нас – досвідчені дизайнери-оформлювачі та майстри, якісні матеріали та перевірені часом технології.