• Новорічна фотосесія

  Новорічна фотосесія

  Запрошуємо на новорічну фотосесію всією родиною. Ошатно оформлена фотозона, Дід Мороз, подарунки та незабутні враження на довгу пам’ять.

  ЧИТАТИ ДАЛІ
 • Предметна фотозйомка

  Предметна фотозйомка

  Пропонуємо послуги фото та відео зйомки предметів. Тривимірне фотозйомка предметів, з оборотом 360°. На наших фото предмети оживають! Наші світлини продають!

  ЧИТАТИ ДАЛІ
 • Виїзна фотосесія

  Виїзна фотосесія

  Ми приймаємо замовлення на виїзну фото та відео сесію. Разом із замовником створюємо чудові фото історії, листівки, відео привітання та замальовки на довгу пам’ять.

  ЧИТАТИ ДАЛІ
 • Портретна фотозйомка

  Портретна фотозйомка

  Художній портрет, зйомка для портфоліо чи резюме, а також сімейна чи тематична фотосесія – у нашій фотостудії ми пропонуємо всі види художньої фотозйомки.

  ЧИТАТИ ДАЛІ

Фото на документи

Фото на документи можуть знадобитися в різних випадках. Комусь потрібна фотографія на паспорт, хтось планує отримувати права водія, хтось подає документи для відкриття візи. У нашому фотосалоні «Ексар» у Києві є можливість отримати якісні фото на документи потрібного формату, створені професіоналами. Ви можете забрати готове фото за 10 хвилин у порядку черги або на наступний робочий день.

Друк фото можлива будь-яких форматів на державні та закордонні паспорти, візи, посвідчення водія, студентські квитки, пенсійні посвідчення та медкнижки. Готові фото друкуються по одному або блоках по 4, 6 або 8 штук. Термінове фото можна забрати протягом 5-7 хвилин у порядку черги. Ціна блоку – 160 грн. Не термінове фото можна забрати наступного робочого дня після 16:00. Вартість такого блоку – 125 грн.

Фотосалон «Ексар» дозволяє клієнтам записати фото для документів на переносні пристрої (диск або флешку). Якщо необхідно, то створене фото можемо для вашої зручності переслати вам на e-mail, щоб ви могли економити час і мінімізувати свої витрати.

Співробітники нашого салону можуть виконати ретуш фото, якщо це потрібно. Завдяки корекції кольору шкіри та недосконалостей на ній, вдається отримати бездоганний результат.

Портретна фотозйомка або бізнес портрет

Наш фотосалон також пропонує додаткову послугу – виконання портретної зйомки. Ця дія займає 20 хвилин, працівник нашого салону здійснює корекцію всіх вдалих кадрів. Ми надаємо професійну обробку 3 фотографій, у результаті виправляються недоліки. Такі фото будуть готові протягом тижня. Вартість цієї послуги – від 900 грн.

Звертайтеся до нашого фотосалону «Ексар»: ми виконаємо все швидко та якісно.