Колаж у мистецтві з’явився давно, часто із цим прийомом для зображень експериментували футуристи, дадаїсти, кубісти. З цією метою використовували фото, вирізки з газет і навіть шматочки шпалер. Їх наклеювали на аркуші паперу, шматки тканини та дерево. А ви знали, що першими людьми, які використовували техніку колажу в мистецтві, вважаються Пікассо та Шлюб. У період із 1910 до 1912 року вони використовували цю техніку. Курт Швіттерс став першим художником, який використовував у роботах лише цю техніку.

Фотоколаж сьогодні – чудовий спосіб оформити фотографії

Фото, на яких відображені найзабутніші та найяскравіші спогади з вашого життя — це, мабуть, особлива цінність. Наш фотосалон «Ексар» у Києві надає можливість зберегти у пам’яті всі чудові моменти, зібравши з них фотоколаж. Наш асортимент цікавих та захоплюючих дизайнів дозволить вибрати саме те, що ви хочете. Виберіть той, що найбільше вам сподобався і ваші фотографії будуть красиво скомпоновані.

Переваги створення колажів з фото у нашому фотосалоні

Колажі від «Ексар» – це:

  • великий вибір дизайну;
  • можливість компонування великої кількості зображень;
  • різні розміри;
  • відповідність ціна-якість;
  • можливість створити колаж, що повністю відповідає вашим побажанням.

Колаж із фото

У нас є можливість об’єднати надані вами зображення та сучасні технології обробки фотографії у нашому фотосалоні «Ексар». У пошуках чогось оригінального замовте фотоколаж на полотні, яке поєднає в собі найкращі фотографії. Такий виріб добре впишеться в інтер’єр житла.

Колаж, оформлений у певному стилі, найкраще підкреслить оригінальність виробу. Роздрукуйте його на полотні, оформіть у багет, і перед вами буде справжній витвір мистецтва. Таке оформлення ваших фото нічим не поступатиметься справжнім картинам.

Альбоми зазвичай лежать у шафах і тільки іноді виймаються звідти. А ось фотоколаж на стіні, створений із ваших улюблених фото, завжди буде на чільному місці. Варто лише поглянути на цей виріб, як вас відвідають приємні думки та спогади. Якщо вам подобається ідея колажу на полотні, його можна піднести як подарунок. Привітати таким чином можна родичів, другу половинку чи друзів. Наповніть їхнє життя прекрасними спогадами за допомогою нашого фотосалону.

На чому можна роздрукувати колаж?

Роздрукувати фотоколаж можна не лише на полотні, а й на фотопапері, футболці, календарі. Його використання також можливе для друку на чашках та подушках, такі подарунки будуть виглядати цікаво та привабливо.

Створення та друк колажу з фотографій – це справжній творчий процес. Ви надаєте нам свої фотографії, а ми створюємо одну картину. Виберіть найвдаліші фото, принесіть їх нам, і ви отримаєте найяскравіший і найяскравіший фотоколаж, який радуватиме вас дуже довго. При створенні кожного макета ми використовуємо весь досвід у творчій сфері, підходимо до своєї роботи з душею, роблячи вам все найкраще. Будьте впевнені, що з фотосалоном «Ексар» у Києві ви зможете порадувати і себе, і близьких. Залишились питання? Задайте їх нашим менеджерам.

Отримати детальну консультацію можна за телефоном

+38 (050) 1080508; +38 (050) 1080508 або у фотосалоні ЕКСАР за адресою: м. Київ, вул. Велика Васильківська, 108