• Київ, В.Васильківська, 108
  • Дні роботи: пн - сб

Рамки на замовлення

ГлавнаяБагетна майстерняРамки на замовлення

Вітаємо Вас у багетній майстерні ЕКСАР!

Мальовничі картини або вишиті, постери, афіші чи дитячі малюнки, листівки чи фотографії – все це візуальні образи, які глибоко відгукуються в нашій душі і надовго залишаються в нашій пам’яті з якихось, ведених тільки нам, причин. Значення цих образів неможливо перебільшити, і тому до них хочеться весь час звертатися і бачити їх перед очима, щоб насолоджуватися їхньою естетикою, красою або радіти тим моментам у житті, про які вони нагадують. Однак, яким би чудовим не був образ, чи то картина чи фотографія, він, у будь-якому випадку, вимагає завершеності, оформлення.

У рамі чи без, з паспарту чи під склом, темний багет чи світлий, дерев’яний чи пластиковий – загальних стандартних правил оформлення для візуальних робіт не існує! Кожна робота унікальна і потребує особливої ​​уваги та індивідуального, творчого підходу, який ми, в багетній студії ЕКСАР, будемо щасливі Вам запропонувати.

exar.ua

exar.ua

Багетна майстерня ЕКСАР це:

 

Пропонуємо найкращу колекцію дерев’яного, металевого та пластикового профілю для оформлення будь-яких творчих робіт. В асортименті – понад 2000 найменувань багету!