• Київ, В.Васильківська, 108
  • Дні роботи: пн - сб

Реставрація старих фото

ГлавнаяОбробка фотоРеставрація старих фото

Реставрація – це відновлення старовинних знімків, на яких є потертості, тріщини та заломи.

Складність реставрації залежить від якості вихідного зображення.

Іноді трапляються різні ситуації, і старі фотографії, на жаль, зазнають різних видів ушкоджень. Коли роздруковане фото зіпсовано, а негативу для нової друку немає, єдиним варіантом зберегти дороге серцю спогад – реставрувати фотографію з того, в якому стані вона зараз. Ми готові виправити те, що сталося внаслідок нещадного часу або неакуратного поводження, і зробимо відновлення фото. Ви живете у Києві і у вас є подібні фотографії? Приходьте до нас і ми допоможемо вам провести реставрацію старих фотографій.

НАШІ ПОСЛУГИ

Ми пропонуємо клієнтам найширший спектр послуг з обробки фотографій. У нас можна відновити старі фотокартки: надати їм колір, повернути недостатні частини, прибрати зайве з зображення і т.д. багато іншого.

Реставрація фотознімків – можливість повернути дорогу серцю пам’ять

Реставрація старих фотографій – це не лише видалення зі знімку неприємних плям кави та потертостей. Використання різних прийомів дозволяють повернути старим фотографіям втрачений вигляд.

Коли обробка старої фотографії завершена, не потрібно поспішати відразу її роздрукувати. Наші фахівці готові запропонувати вам попередній перегляд готового результату після обробки і виконати корекцію, якщо це необхідно. Для особливих випадків ми можемо запропонувати працювати безпосередньо з дизайнером, щоб вносити коригування відразу в процесі виконання роботи.

Коли ви звертаєтеся до фотосалону «Ексар», можна не тільки зробити реставрацію старих фото і роздрукувати їх, але й надалі зробити будь-яку кількість екземплярів зображення.

КРИТЕРІЇ ОЦІНКИ СКЛАДНОСТІ РОБОТ

Візуально ступінь пошкодження фотографії для подальшої реставрації можна розділити на три групи:

  1. Легка – реставрація передбачає проведення робіт з відновлення злегка пошкоджених фото.
  2. Середня – реставрація передбачає складніші роботи з відновлення зображення.
  3. Складна – реставрація передбачає повне відновлення фото.

Зіткнулися з цією проблемою? Фотосалон «Ексар» готовий допомогти вам. Наші фахівці готові повернути колишню красу вашим фото. Залишились питання? Задайте їх нашим консультантам.