• Київ, В.Васильківська, 108
  • Дні роботи: пн - сб

Прінтбук

ЦІНИ НА ВИГОТОВЛЕННЯ ПРИНТБУКІВ (грн./од.)

Цифровий лазерний друк, гнучкі сторінки, тверда обкладинка, фотообкладинка

EXAR

ДОДАТКОВІ ПОСЛУГИ (грн./ед.)

 

family, happiness, generation and people concept – happy family with book or photo album sitting on couch at home

 

У нас 27 років професійного досвіду роботи в галузі фотодруку, обрамлення та виготовлення фотокниг. Знання та досвід, які ми придбали за цей час, допомагають нам забезпечити безкомпромісну якість вироблених продуктів, будь то фотодрук, рамки, фотокниги або цифрова обробка зображень.

Ми професійні, реальні та доступні. Професійна ретуш та обробка зображень у Photoshop, реставрація старих фотокарток, сканування плівок, слайдів, негативів, верстка макета фотокниг та принтбуків будь-якої складності – все це можна довірити нашим дизайнерам, які приймуть Вас з реальним питанням чи творчим завданням, в реальному часі, на фотосалон або он-лайн.

Оригінальні матеріали, що витрачаються. У друкованому виробництві ми використовуємо лише оригінальні та якісні матеріали, що є безумовною запорукою якості.

Відмінне місце розташування – нас легко знайти і до нас нескладно дістатися – салон знаходиться всього за три хвилини ходьби від метро. 

Ми реально хочемо допомогти і допомагаємо – пропонуємо кілька варіантів вирішення задачі та не боїмося творчих експериментів. Наша мета – результат!