• Продукт 1

  Чашка з написами, побажаннями або зізнаннями в коханні. Оригінальний подарунок близькій людині, яка точно не загубиться серед інших.

 • Продукт 2

  Чашка з печаткою дитячі малюнки. Збережіть пам'ять про перші творчі експерименти Вашої дитини та насолоджуйтесь дитячою творчістю, попиваючи теплий чайок із гуртка.

 • Продукт 3

  Немає нічого приємнішого з ранку, ніж посмішка коханої людини та ароматна, міцна кава. Чашка з фотографією коханого - і щоранку буде добрим!

 • Фотодрук на чашці

  Технологія друку: сублімація

  Термін виробництва: 1 робочий день

  Друк на чашках – це один із найкращих способів створити прекрасний сувенір. Кухоль з фотографією може вважатися популярним і милим подарунком до будь-якого свята. Такий подарунок унікальний, а завдяки своїй практичності не лежатиме без діла. Кожна людина досить часто п’є якийсь напій протягом дня, тому чашка із зображенням радуватиме свого власника щодня.

  Якщо подарувати чашку з фото, то такий презент нагадуватиме про щасливі моменти, що були відбиті. Такі сувеніри з текстом і фото можуть бути подані як особистий подарунок, так і корпоративний. Якщо гурток для офісу, то на ньому зазвичай красується логотип фірми або якийсь слоган рекламного характеру, а особисті гуртки найчастіше прикрашають фотографії. Можна наносити на поверхню кружки не лише фото, а й щирі побажання конкретній людині.

  ЗАМОВЛЕННЯ ДРУКУ НА ЧАШЦІ

  Щоб замовити кухоль з фото, достатньо підійти до нас у фотосалон зі своїм логотипом, фотографією або написом. Якщо так трапилося, що у вас немає необхідної фотографії для друку або будь-якої картинки, щоб нанести на однотонний кухоль, все одно поспішайте до нас, і ми допоможемо вам з вибором, запропонувавши варіанти нашого каталогу. Якщо там ви не знайдете нічого, можна розробити індивідуальне зображення з нашим дизайнером.

  Професійне обладнання дозволяє проводити друк фото на чашках у Києві за певно короткий проміжок часу. У нас є дуже багато видів даного сувеніру, серед яких ви зможете відшукати варіант, що найбільш сподобався.

  Даруйте подарунок своїм близьким або порадуйте себе гарним сувеніром, створеним за допомогою фотосалону «Ексар». Приходьте до нас і ми допоможемо втілити в реальність будь-яку вашу задумку.

  Друкуємо на чашках та гуртках фотографії, малюнки, написи, текст. Допоможемо підготувати картинку до друку. Чашка з фотографією – подарунок, призначений не тільки тобі!