• Настінний фотокалендар - плакат

  Календар – плакат з колажем з улюблених фотографій та сіткою на весь рік. Готуємо оригінальний макет та друкуємо.

 • Фотокалендар - планер

  Календар-планер – дуже функціональний календар. Крім календарної сітки та фотографій, залишається місце для планування та позначок.

 • Фотокалендар перекидний, будиночок

  Настільний перекидний календар у вигляді будиночка. Разом з часом змінюється картинка, навіваючи приємні спогади та емоції.

 • Фотокалендар

  Види: настінний плакат, настінний перекидний, будиночок настільний

  Макет: Ви можете принести готовий макет фотокалендаря або замовити його у нашого дизайнера

  Друк: професійний фотодрук/цифровий поліграфічний друк

  Термін виробництва: 2 робочі дні

  Отримати консультацію можна за телефоном +380501080508; +380681080508.

  Фотокалендар вважається традиційним бізнес-сувеніром, який прийнято дарувати партнерам та клієнтам. Окрім цього, цей виріб є оригінальним подарунком для близьких та друзів, якщо він оформлений вашими фото та написами. Такий фотокалендар весь рік нагадуватиме про приємні події у вашому житті.

  Подарункові календарі з фото – це те, що вам потрібно, якщо ви ще не вирішили, що подарувати близькій людині як презент до дня народження, на ювілей або річницю. Достатньо замовити друк календаря з улюбленими фото у нашому фотосалоні і людина, яка отримала такий подарунок, буде щасливою.

  У нас є широкий асортимент цієї продукції, тому кожен зможе підібрати найкращий варіант на свій смак. Ми виконуємо роботу оперативно, тому фотокалендар на замовлення виконується протягом короткого проміжку часу.

  Календар з фото ми виготовляємо на спеціальному устаткуванні, що дозволяє отримувати дуже щільні та якісні листи виробу. Завдяки цьому готові вироби зберігають привабливий вигляд упродовж тривалого періоду.

  ЗАМОВИТИ КАЛЕНДАР З ФОТО

  Щоб замовити фотокалендар, не обов’язково витрачати багато зусиль. Достатньо приїхати до нас у фотосалон, і ми створимо вам календарі на замовлення протягом короткого проміжку часу. Щоб створити календар із фотографією на замовлення, вам необхідно надати нашому співробітнику хоча б мінімальну кількість фотографій для подальшого друку на поліграфічній продукції.

  Замовте настінний календар з фото у нашому фотосалоні та ви не пошкодуєте. Ми займаємося цими послугами не перший рік, і заслужили на довіру своїх покупців.

  ФОТОКАЛЕНДАР — ОРИГІНАЛЬНИЙ ПОДАРУНОК ДЛЯ БУДЬ-ЯКОГО ВИПАДКУ ЖИТТЯ

  Якщо ви шукали подарунок близькій вам людині, але так і нічого не знайшли, зверніться до фотосалону «Ексар». Відмінним рішенням для вас стане фотокалендар чи інший варіант сувенірної продукції. Звертайтеся до нас, і ми зробимо все у найкращому вигляді!