• Київ, В.Васильківська, 108
  • Дні роботи: пн - сб

Оформлення вишивки, батику, гобелена

ГлавнаяБагетна майстерняОформлення вишивки, батику, гобелена

ЦІНИ НА ПОСЛУГИ З РОБОТИ З ВИШИВКАМИ

ЦІНИ НА ПОСЛУГИ З РОБОТИ З БАТИКОМ

ЦІНИ НА ПОСЛУГИ З РОБОТИ З ГОБЕЛЕНОМ

 

МАТЕРІАЛИ, ТЕРМІНИ.

Оформляємо в рами: вишивки ниткою, бісером, вишивки стрічками, батик, гобелен

Матеріал багету: дерево, пластик, метал

Що входить в комплект: багет, скло (звичайне/антивідблиск, за запитом), паспарту, задник, підкладка під задник, кріплення, упаковка

Асортимент багетів для обрамлення: понад 2000 зразків

Термін виготовлення: 2-3 робочі дні

Як замовити: готові рамки можна замовити в нашому магазині on-line, оформлення за індивідуальними розмірами можна замовити on-ine та off-line, прийшовши до нашого салону. Замовлення приймають та консультують досвідчені дизайнери-оформлювачі (досвід роботи понад 10 років).

НАШІ РОБОТЫ

Вишивка – клопітка і неймовірно трудомістка робота, в яку стібок за стібком вкладається душа, колосальне терпіння і величезний труд рукоділля. Оформленню такої роботи необхідно приділити особливу увагу, адже рамка для вишивки має підкреслити красу та стиль роботи, не суперечити їй. Щоб праця майстра була передана максимально ефектно, а кольори та відтінки роботи не загубилися серед масиву оформлення, рамки під вишивку потрібно підбирати, дотримуючись певних правил та технологій.

У багетній майстерні «ЕКСАР» можна вибрати та купити готові рамочки для оформлення вишивки, батика та гобелену, різних форматів, кольорів та стилів: від простих та елегантних, модернових та стильних до вишуканих, багато декорованих вензелями, золочених рам. Готові рамки легко вибрати та купити on-line, у нашому магазині готових рам. Виготовлення рами для вишивки та інших рукоробних робіт за індивідуальними розмірами можна замовити on-line, попередньо проконсультувавшись із дизайнером-оформлювачем у реальному часі.

Також оформлення вишивки, батика, гобелену та інших рукоробних та творчих робіт можна замовити, прийшовши в наш салон на вул. Велика Васильківська, 108, м. Київ.

Детильніше

Підготовка вишивки до оформлення

Перед зверненням у багетну майстерню, вишивку необхідно випрати, пропрасувати праскою з виворітного боку, відпарити і скачати в рулон, щоб не залишалося заломів при натяжці. Для ідеального результату оформлення бажано, щоб вишивка мала правильну геометричну форму. Якщо натяг ниток під час роботи над вишивкою було нерівномірним, або робота тривалий час залишалася натягнутою на п’яльці або неправильно зберігалася, це може призвести до деформування тканини та порушення її геометрії, внаслідок чого, при оформленні, доведеться пожертвувати частиною вишитого візерунка.

Вибір матеріалів, комплектація рамки

Для правильного обрамлення роботи потрібно враховувати безліч параметрів: натяг вишивки, матеріал для основи, наявність/відсутність паспарту, скла та інших деталей. Коли ці моменти вирішені, потрібно підбирати матеріал та колір рамки для вишивки. Приймаючи рішення про вибір форми, кольору та стилю багету, потрібно зіставляти зразок та роботу, щоб знайти найкращий варіант, який не суперечитиме стилю вишивки або привертатиме на себе всю увагу, залишаючи саму роботу на задньому плані.

У процесі оформлення вишивки спочатку підбирається паспарту і потім багет для рамки. За бажання відтінити якусь значущу деталь вишивки, можна взяти два і навіть три аркуші паспарту. При виборі паспарту дизайнери пропонують звертати увагу на наступні моменти: колір паспарту підбирається відповідно до тонової шкали вишивки, а його ширина повинна бути вдвічі більша за ширину багета для рамки. Якщо для оформлення вишивки використовуватиметься подвійне паспарту, правило «вдвічі ширше» застосовується лише до верхнього паспарту.

Картину, вишиту нитками муліне, ми рекомендуємо розміщувати під скло, щоб робота не припадала пилом і не втратила з часом свіжість і насиченість фарб. Бажано вибирати матове скло, щоб воно не “відблискувало” при прямому влученні світла на роботу, і картину можна було б розглядати не мружачи.

Рамка для вишивки може бути будь-якої, варіацій не порахувати: від вузького і малопримітного до розкішного широкого з декоративним різьбленням. Матеріал багету: дерево, пластик або метал та форму необхідно вибирати керуючись власними уподобаннями та мотивами. Важливо, щоб рама поєднувалася зі стилем вишивки та підкреслювала її красу та ефектність.

Натяжка вишивки

На виробництві вишита картина спочатку акуратно розтягується, потім вирівнюється і ретельно фіксується на основі, щоб при накладенні паспарту не було втрачено жодного хрестика або стібка. Натягувати та фіксувати вишивку на основі, чи то підрамник чи інший щільний, твердий матеріал – обов’язково. Якщо цього робити, як така тканина, може, згодом і під впливом атмосферних явищ, як-от вологість і температура, провиснути, ” піти хвилями ” , чи, навпаки, ” сісти ” , тобто. трохи зменшитися в розмірах і вийти з-під паспарту. Існує кілька способів фіксації вишивки на основі. Один із найпопулярніших – приклеювання вишивки на основу за допомогою клею або двостороннього скотчу. Цей спосіб має свої переваги, оскільки дозволяє майстру точніше контролювати натяжку або навпаки «посадку» вишивки необхідною траєкторією, щоб не допустити небажаної «гри» країв малюнка по лінії зрізу паспарту. Стяжка країв канви нитками зі зворотного боку підкладки – ще один спосіб натяжки та фіксації вишитої картини на основі. Однак, це трудомісткий і дорогий метод. Його основною перевагою є те, що роботу, за потреби, можна буде зняти.

Наш багаторічний досвід, глибока повага до праці та велика увага до деталей в ім’я найкращого результату – до Ваших послуг. Приходьте до нас у салон, ми із задоволенням допоможемо оформити та підкреслити переваги Вашого вишитого шедевра!

Оформляємо та натягуємо на основу вишивки нитками, бісером, стрічками, гобелени та батік. Приділяємо увагу найдрібнішим деталям – нам дорогий кожен вишитий хрестик!