ЦІНИ НА РОБОТИ З НАКЛЕЮВАННЯ ФОТО НА ОСНОВУ (грн./м.кв.)

Накочування на основу.

Як оформити фото, плакат чи постер розміру більше 30х40? Якщо в рамку між склом та задньою стінкою (ДВП), то згодом робота може піти хвилею (від вологості приміщення чи своєї ваги). Велика робота матиме велику вагу через присутність скла, без якої роботи просто випадатиме. Щоб уникнути цих проблем, ми пропонуємо нашим замовникам накатку на основу. Накатаній на пінокартон роботі Ви надаєте естетичність та оригінальність. Таку роботу можна як оформити у рамку, так і ні. Це справа смаку кожного з Вас, але від скла вже можна відмовитись.

Матеріал основи:

Пінокатрон 5мм, пінокатрон 10 мм, ДВП 3мм, пластик (ПВХ) 4мм, алюмінієва композитна панель 3мм, картон палітурний 1,5 – 3мм.

Клейова складова:

Широкоформатний двосторонній скотч Orabond 4040D

Якщо Ви хочете накатати велику роботу 100х100 і більше, для основи пропонуємо алюмінієву композитну панель. Цей матеріал міцніший і витриваліший (як до фізичних впливів, так і до температури).

Пластифікація зображення.

Також пропонуємо варіант пластифікації зображення для надання роботі 3D ефекту. Така робота підійде як для приміщень в стилі модерну, так і для оформлення офісу.

Докладніше.

Зображення накочується на прозорий акрил. Клеючим матеріалом служить ультра прозорий скотч, який не створює спотворення. Задньою стінкою роботи є чорний акрил, накочений на скотч. Виходить своєрідний «бутерброд» із двох акрилів із зображенням усередині.

Матеріал основи:

Акрил прозорий 3 мм (лицьова сторона) Акрил чорний 3 мм (тильна сорона)

Клейова складова:

Широкоформатний ультра прозорий двосторонній скотч Gudy Ultra Clear (лицьова сторона) Широкоформатний двосторонній скотч Orabond 4040D (тильна сторона)

Товщину прозорого акрилу можна вибрати більше (до 6 мм), тим самим збільшуючи ефект 3D.

Отримати консультацію професійного дизайнера-оформлювача можна за телефоном +38 050 1080508 або +38 068 1080508 у фотосалоні ЕКСАР, за адресою: м. Київ, вул. В. Васильківська, 108 чи on-line.