• Київ, В.Васильківська, 108
  • Дні роботи: пн - сб

Портретна фотозйомка

ГлавнаяФотозйомкаПортретна фотозйомка

ЦІНИ НА ХУДОЖНІ ФОТОЗЙОМКИ В СТУДІЇ ЕКСАР

У пакет послуги включено: Експрес зйомка Бізнес портрет Художнє фото
Тривалість фотозйомки до 15 хвилин до 30 хвилин 30 - 45 хвилин
Кількість готових фотографій із корекцією в електронному вигляді 1 шт. 3 шт. 5 шт.
Термін готовності 1 день до 2 днів до 2 днів
Усі вдалі знімки в електронному вигляді без корекції - + +
Ціна (грн./пакет) 400,00 900,00 1500,00

EXAR

ДОДАТКОВІ ПОСЛУГИ

ПОРТРЕТНА І ХУДОЖНЯ ФОТОЗЙОМКА В ЕКСАР

БІЗНЕС ПОРТРЕТ У ФОТОСАЛОНІ ЕКСАР

Для чого потрібний бізнес-портрет:

  • для резюме, презентації, журналу, блогу
  • для аватарки в соціальних мережах та месенджерах
  • для розміщення в рамочці на стіні вдома або в кабінеті

Портретна фотозйомка у фотосалоні ЕКСАР – швидке створення бізнес-портрету без тривалих пошуків та переговорів про оренду фотостудії, а також підбору відповідного фотографа.

Готові фотографії надсилаються на пошту або записуються на Ваш електронний носій інформації в кількості та термінах згідно з вибраним пакетом. Фотодрук не входить до пакета послуг з фотографування.

У нашій студії можна сфотографуватися як на портрет, так і на повне зростання; можна соло, а можна у групі. Великою популярністю користуються сімейні фотосесії.

Отримати консультацію можна за телефоном +38(050)1080508; +38 (068) 1080508 або у фотосалоні ЕКСАР за адресою: м. Київ, вул. Велика Васильківська, 108

Докладніше

Бізнес фотосесія чи бізнес портрет у нашому фотосалоні – це процес створення якісних портретних фотографій. Причин для проведення бізнес-зйомки існує багато, але суть залишається незмінною – фото повинні виглядати відмінно, щоб репутація ділової людини була на найвищому рівні.

Ви хочете, щоб фотографія виглядала професійно? Приходьте у фотосалон ЕКСАР. Ми порадуємо вас не лише якістю обслуговування, використанням сучасної апаратури, а й оперативністю нашої роботи.

БІЗНЕС ПОРТРЕТ — ЗАПОРУКА ГАРНОЇ РЕПУТАЦІЇ

Що можна назвати добрим діловим портретом? Це своєрідна реклама для вас, яка показує, що ви професіонал у своїй справі. Уявіть себе світ за допомогою якісної фотографії. Дозвольте світові побачити фото ділової людини, яка впевнено дивиться в об’єктив камери, як у очі співрозмовника.

ФОТОСАЛОН ЕКСАР — ВАШ НАДІЙНИЙ ПОМІЧНИК

Якщо вам потрібні якісні фотографії для бізнес-портрету, ви звернулися за адресою! Фотографи фотосалону «ЕКСАР» готові допомогти кожному клієнту та створити якісні бізнес-фото. Не відкладайте нічого на потім, приходьте зараз, і ми організуємо для вас професійну фотосесію. Не втрачайте нагоди отримати якісний бізнес портрет. Завітайте на наш фотосалон і переконайтеся в цьому особисто.

EXAR