• Постери і плакати

  Постери і плакати

  Плакаты, афиши, постеры – отличный способ рассказать о предстоящем мероприятии, а заодно обновить декор интерьера. Подготовим макет и напечатаем.

  ЧИТАТИ ДАЛІ
 • Фотокалендар

  Фотокалендар

  Календари с фотографиями по индивидуальному заказу. Все возможные форматы: перекидные (настольные и настенные), плакатные, планеры. Готовим макет, печатаем и собираем.

  ЧИТАТИ ДАЛІ
 • Чашка з фото

  Чашка з фото

  Печатаем на чашках и кружках фотографии, рисунки, надписи, текст. Поможем подготовить картинку к печати. Чашка с фотографией – подарок, предназначенный только тебе!

  ЧИТАТИ ДАЛІ
 • Фотопазл

  Фотопазл

  Печатаем на пазлах фотографии, картинки, текст. Всегда в наличии самые популярные форматы: А4 и А5. Фотопазлы – отличный подарок для взрослых и детей.

  ЧИТАТИ ДАЛІ
 • Футболка з фото

  Футболка з фото

  Печатаем на футболках фотографии, логотипы, надписи, рисунки, корпоративную символику. Предлагаем качественные футболки, стойкую фотопечать и отличные цены.

  ЧИТАТИ ДАЛІ
 • Фото на полотні

  Фото на полотні

  Печатаем на холсте: фотографии, репродукции картин, эскизы, подмалевки. Работаем только с оригинальными чернилами и качественными холстами.

  ЧИТАТИ ДАЛІ

Дарувати подарунки також приємно, як і отримувати їх, але вдвічі приємніше, коли презент не просто придбаний в магазині, а створений спеціально для обдаровуваного, на замовлення. Щоб порадувати кохану і дорогу людину оригінальним подарунком, досить підібрати улюблені або знакові фотографії та замовити в фотосалоні ЕКСАР сувенір з фотодруком.

Сувенір з фотографією, особливо, якщо ця фотографія нагадує про важливі події, враження або емоціях з вашого життя – це дуже оригінальний і пам’ятний подарунок. Ми здійснюємо друк фотографій на полотні, футболках, чашках, пазлах, брелоках. Крім того, ми виготовляємо листівки, календарі та постери.

Фото на футболці </ h2>
Наші способи друку на тканині дозволяють отримати яскраві, якісні зображення. В наявності завжди є якісні футболки білого кольору. Також, Ви можете принести свою футболку або вибрати у нас в салоні. У нас є футболки різних розмірів, жіночі та чоловічі. Ми друкуємо фото або текст різної величини, але не більше формату А3.

Фото на чашці </ h2>
Фото на чашці або гуртку – це подарунок, який порадує не тільки своєю оригінальністю, але і практичністю. Кожен з нас хоча б раз в день випиває кухоль гарячого чаю або кави. Чашка – важливий атрибут не тільки для будинку, але і в офісі або і на робочому місці. Ми друкуємо на чашках фотографії, логотипи, малюнки, текст.

У нас є шаблони, які ви можете використовувати для створення фотосувеніри або скористатися послугами дизайнерів нашого фотосалону в Києві і в результаті отримати справжній шедевр. У нас є безліч видів кухлів, на які можна нанести все, що вам завгодно.

Можна наносити зображення або текст на різні поверхні гуртки: по центру, праворуч, ліворуч або на всю поверхню. Порадуйте своїх близьких таким подарунком і про вас будуть пам’ятати кожен день, заварюючи чай або випиваючи гарячу каву.

Фотопазли </ h2>
Фото на кружку здається не таким вдалим вибором як сувенір? Можливо, у когось вже є гуртка з фото? Тоді на допомогу прийде фотопазл. Виберіть сподобалися фото, а ми створимо з нього справжні пазли. Від такого подарунка винуватець торжества точно буде в захваті.

Друк на металі </ h2>
Для справжніх поціновувачів можливий друк на металевій табличці. Ви можете вибирати характеристики металу: він може бути під «золото» або «срібло», глянсовий або матовий. При бажанні після друку металеву табличку можна закріпити на дерев’яну основу кольору венге.

Фотокалендарь </ h2>
Навіщо купувати календар з символом року, з котиками і пейзажами, коли можна створити свій, унікальний календар з фотографій. У нашому фотосалоні можна надрукувати календар з фото будь-якого формату. Він може бути настінним або настільним (у вигляді будиночка). Виберіть найяскравіші і дорогі для вас фото, а ми завдамо їх на календар. Ви можете встановити календар будинку або в офісі і з вами протягом року буде нагадування про найяскравіші моменти в житті.

Інші сувеніри з фото </ h2>
Крім кухлів і футболок, фотосалон «Ексар» пропонує друк фотографій на магнітах, подушках, кераміці, значках і кристалах 3D. Всі ці речі чудово зможуть прикрасити будинок або квартиру, наповнити затишком і теплом будь-яке приміщення. Замовити чашку з фото в Києві дуже просто, а отримати готовий виріб у нас можна дуже скоро.

Кухню можна прикрасити фотомагніти або за допомогою фото на керамічній тарілці. Врахуйте, що така тарілка використовується тільки для краси, вона не миється і їсти з неї не можна. Спальню або вітальню зможуть прикрасити фотографії, надруковані на подушці. Такі сувеніри можна створювати для краси і затишку в своєму будинку, а можна використовувати в якості презенту.

Фотосалон «Ексар» пропонує вам створити різну оригінальну продукцію з ваших фотографій. Вибирайте, що саме ви хочете отримати, а ми допоможемо вам надрукувати будь-які фото на сувенірах.