• Постер з фото

  Плакат, афіша або постер з фотографією та текстом - чудовий спосіб розповісти про майбутній захід, а заразом оновити декор інтер'єру. Підготуємо макет та надрукуємо.

 • Ретро постер

  Ретро постер – стильне рішення у декорі сучасного інтер'єру. Реставруємо та підготуємо зображення до друку, надрукуємо та оформимо у раму з паспарту. А ти маєш такий постер?!

 • Інтер'єрний плакат/постер

  Лаконічний постер у чорно-білих тонах – незамінний атрибут стильного інтер'єру. Дитячі плакати та постери викликають виключно позитивні емоції, як у дітей, так і їхніх батьків.

 • По суті, постер і плакат – це те саме. Плакат походить від французького placard, що означає оголошення, а постер від англійської poster, що також перекладається, як плакат, афіша, оголошення. Як би там не було, і плакат та постер – це чудовий спосіб доповнити та прикрасити сучасний інтер’єр. Оформляючи плакат/постер у багетній студії фотосалону ЕКСАР, ми дотримуємося певних правил, які нам диктують стилістичні особливості та історія виникнення цього виду образотворчого мистецтва.

  Коріння сучасного плаката/постеру сягає шрифтових театральних афішів і помітних рекламних оголошень другої половини IX століття. Серед відомих імен, що заклали основу нового жанру – Ж. Шере, А. Тулуз-Лотрек, Т. Стейнлен, Е. Грассе, А. Муха (Франція) та інші. На початку ХХ століття у плакатному жанрі чітко виділяються 2 основні напрямки: рекламний плакат та інформаційно – агітаційний постер.

  До рекламних плакатів належать, перш за все, театральні, концертні, а з розвитком кінематографу та кінематографічні афіші. Величезну нішу у напрямі рекламних плакатів займали торгові рекламні плакати, за допомогою яких виробники та продавці рекламували свої товари та послуги: продукти харчування, одяг, меблі, книги, журнали, юридичні, банківські, фінансові послуги, а також туристичні та інші види послуг.

  Інформаційно-агітаційний постер використовувався, в основному, для інформування, навчання чи агітації громадян.

  У плакатах кінця IX століття переважають орнаментально-декоративні композиції, властиві стилю модерн. Далі, з розвитком плакатного жанру, визначаються його основні стилістичні характеристики: динаміка композиції, метафоричність образу, використання різномаштабних фігур та контурних силуетів, умовність кольору, узагальнення форм, використання яскравої колірної плями. Однак, якщо Ви не особливо розумієтеся на всіх цих мистецтвознавчих термінах, про плакат/постер досить знати те, що це поєднання яскравого графічного зображення або фотографії і яскравого тексту, що запам’ятовується.

  Постери друкуються на папері та можуть бути абсолютно різних форматів. Макет плаката компонується найчастіше вертикально.

  Що стосується оформлення, то плакат/постер, як правило, обрамляється в тонку рамку. Матеріал рами може бути будь-який: метал, дерево чи пластик (останнє рекомендуємо неохоче). Вибираючи колір, частіше беремо чорний гладкий профіль, без будь-якого декору. У чорному профілі чудово виглядають постери, основним елементом яких є фотографія. Однак, різнокольорові багети також з успіхом застосовуються. Особливо, якщо необхідно наголосити на певному кольорі або стилістиці – наприклад, для постера в дитячу кімнату.

  В оформленні постера дуже бажано використовувати паспарту – класний оформлювальний прийом, який якнайкраще «витягує» найпростішу картинку, допомагаючи постати їй у вигляді стильної художньої роботи. Якщо Вас цікавить постер чи плакат для подарунка чи прикраси власного інтер’єру, ми можемо запропонувати Вам якісний друк та оформлення у раму.

  Детальнішу інформацію про постер/плакат Ви можете отримати, звернувшись до нас за телефонами: +38 0501080508; +38 0681080508, а також приїхавши за адресою: м. Київ, вул. Велика Васильківська, 108

  Всі наші сервіси: фотодрук форматний та широкоформатний, накатка на основу та обрамлення постера доступні на замовлення он-лайн.