• Фотопазл - пам'ятне фото

  Фотопазл - відмінний спосіб провести час, розглядаючи та згадуючи улюблені епізоди, зняті на фотографії.

 • Фотопазл - для дітей

  Фотопазл для дітей - чудовий спосіб грати та розвиватися на основі улюблених фотографій та зображень.

 • Фотопазл із текстом

  Фотопазл із текстом - оригінальне рішення для запрошень, вітальних листівок та таємних послань.

 • Фотопазли на замовлення – це чудовий подарунок для справжніх поціновувачів. Цей презент сам по собі дуже цікавий, адже це не просто фото, роздруковане на фотопапері, а й цікава композиція-пазл. Такий подарунок сподобається не лише дітям, а й дорослим. Подарунок у вигляді пазла можна подарувати на будь-які свята та пам’ятні дні, достатньо вибрати відповідне фото у високій якості та прийти у наш фотосалон «Ексар» у Києві.

  Постійні покупці вважають за краще замовляти друк на пазлах у нашому фотосалоні з багатьох причин. А все тому, що ми із задоволенням проведемо консультацію кожного клієнта, допоможемо підібрати найбільш підходяще зображення для дітей, допоможемо знайти картинку з улюбленими мультяшними героями вашої дитини. Для молодят та іменинників фотографія у вигляді пазла може стати чудовим доповненням до основного подарунка та принести багато позитивних емоцій.

  Ми виготовляємо фотопазли різних форматів, відрізняються вони не тільки за розміром, а й за кількістю елементів: можуть бути як маленькі, так і великі пазли з великими елементами або, навпаки, з найдрібнішими.

  ГІДНОСТІ РОБОТИ З НАМИ

  Виготовлення пазлів на замовлення займає мінімальну кількість часу. Якщо у вас є все необхідне для створення даних виробів, замовлення буде виконане в найкоротший термін.

  Пазли на замовлення створюються з якісних матеріалів, тому вироби виходять довговічними, яскравими, мають приємний вигляд. Пазл на замовлення по фотографії виготовляється на сучасному устаткуванні, що дозволяє отримати приголомшливий результат за досить короткий проміжок часу.

  Пазл із картинки – це чудовий подарунок для близької людини. Наш фотосалон робить все можливе, щоб ви були задоволені нашою роботою.

  ПАЗЛИ НА ЗАМОВЛЕННЯ З ФОТОГРАФІЄЮ

  ВЕЛИКІ ФОРМАТИ

  Крім маленьких виробів ми можемо створити пазл із фото більшого розміру. Такий виріб добре виглядає та чудово підходить для подарунка.

  ПОДАРУНКОВІ ПАЗЛИ

  Ви можете здійснити замовлення продукції на фотографії із зображеннями ваших друзів, родичів або діток. Пазли зі своєю фотографією виглядають незвично, порівняно з покупними. Вироби, куплені у звичайному магазині, не такі цікаві у складанні, як створені на замовлення.

  На подарунок доньці чи синочку можна вибрати пазл із фото, або використовувати зображення машинок, героїв мультфільмів. Ми не продаємо готові вироби, ми створюємо фото на пазлах тільки з ваших фотографій. Виберіть для малюка його улюбленого героя з мультфільму, скажіть нам бажаний розмір, і він буде захоплений таким подарунком. Дитина розвиватиметься, збираючи такий пазл.

  Фотопазл на подарунок – це правильне рішення, коли не знаєш, що зробити близьким людям. Дорослій людині, наприклад, навряд чи сподобається, коли ви подаруєте їй куплений виріб. Якщо створити свій пазл, нанести на нього зображення своїх друзів чи другої половинки — реакція буде зовсім іншою. Все ще думаєте, де можна зробити замовлення на якісний пазл із фотографії? Сміливо замовляйте послуги у нашому фотосалоні «Ексар» у Києві.

  Ми будемо раді створити вам продукцію кращої якості, будь то звичайний фотопазл, маленького розміру або великого. Ми завжди готові намагатись для вас!

  Друкуємо на пазлах фотографії, малюнки, текст. Завжди в наявності найпопулярніші формати: А4 та А5. Фотопазли – чудовий подарунок для дорослих та дітей.