• Київ, В.Васильківська, 108
  • Дні роботи: пн - сб

Паспарту

Багетна майстерня фотосалону ЕКСАР пропонує широку палітру кольорів паспарту. Ми працюємо тільки з якісними матеріалами та перевіреними постачальниками!

ЦІНА НА СТАНДАРТНЕ, ОДНОТОНЕ, КАРТОННЕ ПАСПАРТУ БЕЗ ЕФЕКТІВ КОЛИВАЄТЬСЯ У МЕЖІ: 1035 – 1575 грн. за м. кв.

У зв’язку з тим, що паспарту – імпортний товар і містить валютну складову, ціна на нього може відрізнятися від тієї, що опублікована на сайті, у зв’язку з коливанням курсу валют.

Ціна паспарту залежить від багатьох факторів: виробник, товщина картону, якість, колір тощо.

Тканинне, оксамитове та інші види паспарту з «ефектами» – дорожче стандартного, як мінімум на 15%, але воно й набагато ефектніше.

Вартість паспарту розраховується виходячи із площі зображення, до кожної сторони якого додається ширина поля паспарту. Фінальний розмір множиться на ціну.

Наприклад, вартість стандартного білого паспарту для зображення 30 х 30 см із шириною поля паспарту 5 см розраховується так: (0,3 + 0,05 х 2) х (0,3 + 0,05 х 2) х 1035 грн. = 165.6 грн.

До вартості паспарту необхідно додавати вартість роботи з вирізування вікна, звичайно, якщо Ви не збираєтеся клеїти фотографію зверху на картон, обійшовшись без вікна.

ЦІНИ НА РОБОТИ З КОЛЬОРОВИМ КАРТОНОМ – ПАСПАРТУ

ВАРІАНТИ КОЛЬОРОВИХ РІШЕНЬ З ПАСПАРТУ

ОРІЄНТУВАЛЬНІ СХЕМИ ПОЛІВ ПАСПАРТУ

У багетній майстерні фотосалону ЕКСАР крім стандартного картонного паспарту ми пропонуємо також тканинне, оксамитове, з ефектом рифлення та металік. Увага!                                                                                  

Види паспарту: гладке, фактурне, тканинне, оксамитове (ще називають велюровим).

Форма вікна: прямокутник, коло, овал.

Кількість вікон у паспарту: без обмежень. Кількість шарів паспорту: 1-4.

Термін виготовлення: 2-3 робочі дні.

Готове паспарту стандартних кольорів (білий, сірий, бежевий, чорний) та форматів: від 9х13 до 21х30, можна придбати у нашому магазині on-line.

Отримати консультацію професійного дизайнера-оформлювача можна за телефоном +38 050 1080508 або +38 068 1080508 у фотосалоні ЕКСАР, за адресою: м. Київ, вул. Б. Васильківська, 108 чи on-line.

Детальніше

Розглядаючи фотографію, гравюру постер або вишивку, ми часто не замислюємося над тим, що красу і цілісність сприйняття зображення надає такий, на перший погляд, незначний елемент оформлення, як паспарту. Паспарту – проміжне поле з кольорового картону, між рамою та зображенням, може посилювати чи навіть кардинально змінювати наше враження про зображення. Завдяки паспарту, маленька картина виглядає більшою, темне зображення здається не таким похмурим, а звичайна листівка перетворюється на привабливий декоративний елемент.

Паспарту це, по суті, паперовий картон, який виготовляється з целюлози, звареної з деревного волокна. Картон для паспарту є спресованими в кілька шарів листами ватману, покритими зверху листом кольорового паперу або іншими матеріалами. Покриття верхнього шару паспарту має бути стійким до впливу світла, а зворот паспарту – шар, який стикається з картиною – повинен бути зроблений з паперу, що не містить кислоти.Внутрішній шар паспарту – самий товстий, виготовляється з добірного, що не містить домішок, повністю натурального деревного волокна. Целюлоза використовується у виробництві паперу для паспарту саме тому, що вона не жовтіє з часом і забезпечує чудовий захист від будь-яких зовнішніх впливів.

Технологія виробництва паспарту передбачає такі його види як: стандартне, оксамитове, глибоке, консерваційне та музейне паспарту.

Стандартне паспарту має найширшу палітру кольорів: від нейтральних до яскравих кольорів. Зрізи картону стандартного паспарту: білий та чорний. Товщина стандартного паспарту – близько 2 мм. Стандартне паспарту підходить для оформлення будь-яких робіт: фотографій, графіки, постерів, малюнків, вишивки тощо.

Особливістю оксамитового паспарту є те, що лицьовий бік такого паспарту має оксамитове тканинне покриття, яке створить ауру м’якості та ніжності навколо зображення.

Музейний картон для паспарту виробляється на 100% із волокон бавовни, і не містить будь-яких техногенних домішок. Як правило, його використовують для оформлення картин музейного рівня та колекційних картин.

Паспарту може бути одинарним (що складається з одного шару) та багатошаровим. Багатошарове паспарту та особливо “глибоке” паспарту надають зображенню додаткового обсягу, підкреслюють перспективу.

“Вікно” паспарту вирізають під кутом 45 градусів до картонної поверхні. Кольоровий зріз картону паспарту надає додаткові естетичні можливості для оформлення. Контурна лінія або кант контрастного кольору навколо художньої роботи надають елегантності та витонченості оформленому твору.

Пропонуємо багату палітру картонного, тканинного та металізованого паспарту. В асортименті найкращі зразки від європейських виробників.