• Київ, В.Васильківська, 108
  • Дні роботи: пн - сб

Фото на всі види документів

ГлавнаяФото на всі види документів

ЦІНИ НА ФОТОГРАФУВАННЯ ДЛЯ ДОКУМЕНТІВ (грн./од.)

Включено до блоку: Термін готовності
на наступний день 15 хвилин
Зйомка + технічна ретуш знімка + формування блоку (1-6 фотографій) + фотодрук 150,00 200,00
Зйомка + технічна ретуш знімка + формування блоку (1-6 фотографій) + фотодрук + запис на електронний носій 150,00 230,00
Зйомка + технічна ретуш знімка + запис на електронний носій або пересилання електронною поштою 150,00 230,00

 

Зйомка на документи відбувається в порядку “живої” черги, про те ми також пропонуємо зйомку “за записом”. Замовники, які записалися на зйомку на певний час, не чикають у черзі. Для цього достатньо зателефонувати адміністратору та погодити зручний для Вас час.

Загальний час фотозйомки, обробки фотографії, підготовки блоку та фотодруку для одного замовника – 15 хвилин.

 

ДОДАТКОВІ ПОСЛУГИ

Згідно зі статтею 358 УК України, ми не підставляємо війскову форму на знімку за допомогою редактора зображень. Щоб отримати фоторгафію у військовій чи спець. формі її, необхідно одягнути

 

A

МИ РОБИМО ФОТОГРАФІЇ ДЛЯ НАСТУПНИХ ДОКУМЕНТІВ

EXAR

ОБЛАДНАННЯ, МАТЕРІАЛИ, ТЕРМІНИ

Терміни зйомки та друку блоку фотографій на документи: стандартно –  наступний робочий день з моменту оплати замовлення  та терміново – протягом 15 хвилин.

Метод друку: класичний фотодрук хімічним способом та струминна технологія фотодруку (для термінових замовлень).

Обладнання на якому ми друкуємо:  фотолабораторія Noritsu QSS-3201 SD Digital та професійний фотопрінтер EPSON.

Фотопапір: оригінальний фотопапір Fujifilm (напівмат) та фотопапір EPSON (для термінових замовленнь).

ФОТОЗЙОМКА НА ДОКУМЕНТИ

Оформляючи фото на паспорт чи будь-який інший документ, що підтверджує нашу особу, ми що разу стикаємося з необхідністю надати фотографії зі своїм автопортретом. Зйомка для документів відрізняєтся від художньої, документальної або іншої зйомки, оскільки має ряд правил, вимог та обмежень. Основні відмінности фотографії на документи від художній такі: положення тіла  та особи суворо анфас; фон – світлий, однотонний, найчастійше білого кольору. Людина на фотографії повинна бути максимально спокійною і схожою на себе в повсякденному житті, без сильно виражених емоцій на обличчі (широка посмішка, насуплені брови, та інші емоції).

ПІДГОТОВКА ДО ЗЙОМКИ НА ДОКУМЕНТИ

Не зважаючи на те, що кожне поссольство або державна структура висуває свої вимоги до фотографії, існує кілька загальних правил, дотримуючись якіх Ви можете бути впевнені в тому, що Ваша фотографія буде прийнята. Дуже важливо мати спокійне, “рівне” вираз обличчя. Без зайвих емоцій, таких як подив, радість, виражена щирою посмішкою, гнівний чи сумний поглад. Одяг краще вибирати у строгому стилі та у спокійних тонах. Без строкатих, їдких кольорів. Так як ці відтінки можуть дати відблиск на підборіддя.
Для дівчат доречнішим буде денний макіяж – яскраву червону помаду краще викласти для вечірки. Про зачіску також краще подбати завчасно: чоло, шія, вуха мають бути максимально відкриті. Варто відмовитися від високих зачісок, оскільки розмір обличча на фотографії вимірюється від верху зачиски до низу підборіддя, і, якщо у Вас висока зачіска, оличча може не вміститися в кадр.
Сонцезахісні окуляри суворо заборонені у списку вимог будь-якої установи, а от якщо Ви носите окуляри для корекції зору, це питання краще уточнити в кожному конкретному відомстві. Щскільки в деяких випадках посольства вимогають фотографію людини саме в окулярах, якщо вона носить їх на постійній основі. При цьому скла окулярів повинні бути прозорими, без ефекту затемнення, а оправа не повинна закривати обличча через свою масивність. Головні убори та об’ємні аксесуари також не бажані на фотографіях для документів.
Усі фото для документів варто подавати “свіжими”, тобто вони мають бути зроблені не ранійше 6 місяців до моменту подання документів.
Ще більше порад про грамотну підготовку до зйомки на документи дивіться у нашому блозі