• Київ, В.Васильківська, 108
  • Дні роботи: пн - сб

Ретуш і обробка фото

ГлавнаяОбробка фотоРетуш і обробка фото

ЦІНИ НА ОБРОБКУ ФОТОГРАФІЙ, РЕТУШ, КОРЕКЦІЮ

ЗВИЧАЙНА ОБРОБКА ФОТОГРАФІЇ

 

СКЛАДНА ОБРОБКА ФОТОГРАФІЇ

Розглядаючи фотографії на моніторі смартфона, планшета або ноутбука, а також, маючи можливість наблизити зображення і розглянути його детальніше, ми сприймаємо його яскравим, соковитим і красивим. Загалом картинка нам подобається. За цим принципом фотографії вибираються для друку.

Однак, приймаючи замовлення на фотодрук, ми дуже часто стикаємося з фотографіями, яким не вистачає світла, різкості, контрасту і т.д. На підсвіченому екрані монітора технічна недосконалість кадру не завжди очевидна для замовника, але, при друкуванні фотографії без корекції, будь-які недоліки знімку відразу впадають у вічі і псують враження від надрукованої фотографії.

Якщо у Вас вийшов зручний кадр, і він Вам дуже подобається, але Ви помітили, що технічно знімок не досконалий, не поспішайте засмучуватися. Можливо, застосування нашими дизайнерами простої корекції фотографії буде достатньо, щоб досягти відмінного друку.

Звичайна обробка фотографії – це технічна корекція зображення, коли результат досягається застосуванням мінімальної кількості інструментів редактора Photoshop. В рамках простої обробки фотографій можна дізнатися фотографії, скоригувати експозицію, різкість, контраст і колір загалом, вирівняти горизонт, а також затонувати фото під референс і пофарбувати фото з кольору в чорно-білу фотографію.

На звичайну обробку кожної фотографії ми витрачаємо лише кілька хвилин, і беремо за це всього 5 гривень, а відмінний за якістю, і чудовий для сприйняття фотовідбиток гарантований.

Буває, художній задум автора виходить за межі реально знятого кадру. У цьому випадку, для створення необхідного образу потрібно набагато глибша обробка фотографії. Як правило, йдеться про детальну ретушу шкіри обличчя, корекцію форм тіла, заміну або домальовування фону, тонування фотографії в цілому або фарбування деяких її елементів і багато іншого.

РЕТУШ ШКІРИ ОБЛИЧЧЯ І ТІЛА

Слайдер з фото

Хто не хотів би отримати свою фотографію з більш вузькою талією і без вад на шкірі обличчя чи тіла? А якщо це художній портрет чи весільні фотографії? Можете не відповідати. Професійна обробка фотографій відрізняється від аматорської тим, що не змінює людину до невпізнання (якщо, звичайно, в цьому не стоїть завдання). На грамотно оброблених фото, незважаючи на втручання інструментів фоторедактора, обов’язково повинні зберігатися автентичні особливості моделі, текстура та рельєф її шкіри, настрій та характер. Показником якісної ретуші обличчя та тіла є те, що вона не помітна – естетично фото виглядає ідеально, але втручання фоторедактора не очевидні. Як це не дивно, але саме така, «непомітна» обробка вимагає величезної уваги до деталей, професійної підготовки, багаторічного досвіду та робочого часу.

Обробка фотографії, яка робиться в межах 15 хвилин, вважається легкою. Якщо на корекцію та ретуш фотографії загалом чи вибіркових її елементів професійний дизайнер витрачає більше 15 хвилин, то це вважається складною обробкою фотографії. Звичайно, все залежить від завдання, проте, ми у фотосалоні ЕКСАР готові до різних творчих експериментів та готові до найскладніших мистецьких завдань. Ми акуратно ретушуємо шкіру обличчя та тіла, коригуємо форми тіла, можемо відбілити зуби, промалювати макіяж, «зробити зачіску» і навіть переодягнути.

Що ми не робимо:

  • Ми не спотворюємо людей і не створюємо оманливих образів
  • Згідно зі статтею 358 КК України, ми не підставляємо військову форму на знімку за допомогою редактора зображень.

 

ЗАМІНА ЧИ ДОМАЛЬОВКА ФОНА

Слайдер з фото

Заміна або домальовування фону здійснюється у таких випадках:

  1. Фото, на якому Ви собі подобаєтеся, а фон залишає бажати кращого
  2. Фото, де за задумом автора необхідне інший фон

Зміна фону на фотографії – один із прийомів фотомонтажу. Найчастіше із завданням про заміну чи домальовування фону до нас у салон звертаються тоді, коли під час зйомки у кадр потрапив небажаний об’єкт, а помітили його вже після завершення фотосесії. Іноді заміна фону або домальовування об’єкта на фоні сприяє втіленню творчого задуму автора. Наприклад, Дарвін Віггет, відомий фотограф-пейзажист, любить вставляти у свої знімки канадських озер красиве каное, яке він зняв окремо. Пейзажі від цього значно виграють, оскільки набувають переднього плану та зв’язку з людиною. Проте пан Віггет не забуває вказати, що ці фотографії є ​​комп’ютерним монтажем. Як би там не було, але заміна фону або його домалювання допомагають кардинально перетворити композицію, створити зовсім іншу картину.

Звичайно, при заміні фону необхідно враховувати масу параметрів редагованого зображення, таких як світло та його джерело, тон, контраст, якість файлу та інші. Так, якщо Ви, наприклад, захочете замінити фон у вигляді покинутої будівлі, знятої на заході сонця, на залите сонцем узбережжя, залишивши при цьому персонажів із західної сонця, це не пройде не поміченим для глядача, оскільки різниця в освітленні, тоні і кольорі кардинальна.

Заміна або домальовка фону на фотографії це завдання, що вимагає хорошої підготовчої бази фахівця та копіткої праці. Дизайнери фотосалону ЕКСАР з радістю допоможуть Вам підібрати фонові зображення, що найбільш підходять по яскравості та світлу.

Для більшої правдоподібності наші дизайнери можуть поправити тіні та світло, прибрати відблиски та зайві деталі, зробити корекцію кольору. В результаті вдається отримати чудову фотографію, яку надалі можна використовувати, як заманеться, наприклад, роздрукувати на полотні та оформити у раму.

Зробити заміну фону і роздрукувати фотографію на полотні – це чудове рішення для тих, хто хоче отримати картину зі своїм зображенням, але не має для цього необхідних фотографій.

А чи Ви вже готові фантазувати? Дизайнери фотосалону ЕКСАР у Києві готові вислухати Ваші ідеї та втілити їх у реальність. Заміна фону на фото – це доступна та досить популярна послуга, завдяки якій Ви будете із задоволенням дивитися на свої знімки.

РОЗФАРБУВАННЯ Ч/Б ФОТО

Слайдер з фото

Технології часів наших бабусь і дідусів до певної пори не дозволяли створювати повнокольорові фотографії. Більшість фотографій тих часів були чорно-білими, а від того, здавалися нудними та звичайними. Тому наші замовники, яким дорога пам’ять про рідних та близьких, а також спогади про свою молодість, хочуть оживити старі фотокартки, додавши їм кольору та яскравості. А ми, у фотосалоні ЕКСАР з радістю готові допомогти, і пропонуємо послугу розфарбування фотографій з ч/б в колір.

Розфарбування чорно-білих фотографій не обов’язково пов’язане з реставрацією або відновленням старих фотокарток. Іноді, наші власні фотографії, зняті фотографом у ч/б, згодом хочеться оживити і розфарбувати яскравими фарбами.

Фотографію можна розфарбувати повністю та вибірково. Можна також замовити фарбування елементів фотографії в певні кольори, якщо це важливо або така задумка замовника. Перед тим, як віддавати на розфарбування фотопортрет, не забудьте вказати колір обов’язкових елементів, таких як колір волосся, очей, шкіри тощо.

В результаті розфарбування фотографія абсолютно зміниться — виглядатиме більш цікаво, яскраво і соковито.

Процес розфарбовування чорно-білих зображень — це дуже старанна робота, під час виконання якої потрібно бути акуратним і уважним, а також мати художній смак, без якого неможливо досягти прийнятного результату. При роботі з фотографією минулого століття дуже важливо не прогаяти реальну атмосферу, яка була на той час.

Ми приймаємо в роботу для розфарбовування не лише чорно-білі фото, а також зображення, зняті у режимі сепію та кольорові фотографії. У деяких випадках стара кольорова фотографія, під впливом часу, втрачає яскравість та насиченість своїх фарб, з’являються пошкодження. Ми допоможемо це виправити та дамо нове життя Вашим фотографіям.

Кольорове фото із чорно-білого – це реально та доступно!

 

МЕЖІ РОЗУМНОГО В ОБРОБЦІ ФОТОГРАФІЙ

Технічно, фотографію можна, а іноді й потрібно редагувати. Як уже говорилося, можна додати або прибрати з фотографії якийсь зайвий елемент, можна підтягнути насиченість, контраст, відретушувати недоліки шкіри, зробити фотомонтаж і т.д. Однак, не варто так сильно вже розраховувати на Photoshop. Він дозволяє робити дивовижні речі із зображенням, проте жоден фоторедактор неспроможний створити те, чого був, тобто. шедевр.

Що ж до заходу, то межа допустимого втручання та корекції знімка кожен встановлює собі самостійно. Для когось застосування фотошопу – схоже на обман, хтось, навпаки, не терпить недоліків і не сприймає фотографії без обробки.

Звичайно, для репортажної зйомки, у журналістському розслідуванні, де важливо зберегти автентичність усіх деталей знімка, обробка не лише не потрібна, а й іноді заборонена. Але, обробляючи у фотошопі, наприклад, художній портрет чи весільну фотографію, ми насамперед керуємося метою.

Для нас головне – те, що за допомогою фотографії та того, якою вона представляється глядачеві (не важливо, з обробкою чи без), автор ділиться своєю ідеєю, відчуттям, чином, а не констатацією сухого факту. Тому, у фотосалоні ЕКСАР пропонуємо якісну а, головне, делікатну обробку художніх фотографій.

Якщо в гонитві за досконалістю, Ви не хочете «проскочити повз крапку «як це було» і опинитися в іншій реальності», приходьте у фотосалон ЕКСАР. Нам дорога кожна Ваша ідея!

Більш детальну інформацію про наші послуги та можливості можна отримати, зателефонувавши за телефоном: +380501080508; +380681080508 або, прийшовши до салону, за адресою: м. Київ, вул. Велика Васильківська, 108