• Київ, В.Васильківська, 108
  • Дні роботи: пн - сб

Сканування та оцифровка

ГлавнаяОбробка фотоСканування та оцифровка

ЦІНИ НА СКАНУВАННЯ ТА ОЦИФРУВАННЯ (грн./од.)

EXAR

ДОДАТКОВІ ПОСЛУГИ

EXAR

ОБЛАДНАННЯ, ТЕРМІНИ

Скануємо: документи, фотовідбитки, негативи, слайди, плівки

Обладнання: сканер EPSON V550

Стандартні терміни сканування та оцифрування: для фотографій, слайдів та негативів – наступний робочий день з моменту оплати замовлення, якщо вихідних джерел більше 2 шт. Документи (до 10 стор) – протягом 1 робочого дня з моменту оплати замовлення.

Додатково: ретуш та реставрація відсканованих фото. Додаткові послуги з обробки відсканованих зображень тарифікуються додатково згідно з прайс-листом на дизайнерські послуги.

Після сканування: роздрук або запис на цифровий носій. Послуги з друку відсканованих зображень тарифікуються додатково, згідно з прайс-листом на друк.

За виконання термінових замовлень ми додаємо 50% до стандартної вартості послуги.

 

Детальніше

Якщо у Вас вдома є старі фотографії, слайди або плівка, і вам хотілося б зберегти інформацію з них, то ви звернулися в потрібне місце. Збережіть свої спогади за допомогою фотосалону «Ексар» у Києві. Ваші старі слайди та фотоплівки лежать удома і покриваються пилом, а ви ніяк не можете з ними розібратися? Адже ці елементи зберігають стільки спогадів із вашого життя. Можливо, деякі з них ніколи не були роздруковані, інші ж хоч і були роздруковані, але зберігалися весь час у фотоальбомах і вже втратили свій колишній вигляд…

Не втратите свої дивовижні спогади, адже вони такі прекрасні. Дозвольте собі або своїм дітям поринути у ці моменти, сумні та веселі, смішні та просто цікаві. Принесіть нам свої слайди та фотоплівки, дайте їм шанс на нове життя, дозвольте собі ще раз прожити красу даних моментів та поринути у приємні спогади.

СКАНУВАННЯ ПЛІВКИ І СЛАЙДІВ – НОВЕ ЖИТТЯ ВАШИХ ФОТО

Якщо відсканувати фотографії, у них наче з’явиться нове життя. Їх можна зберегти на свій комп’ютер або ноутбук, а також за бажання коригувати або надрукувати повторно. Якщо з’явиться час та бажання, можна оновити свій сімейний фотоальбом або створити нову цікаву фотокнигу, повну щасливих та забавних фото.

Для того щоб отримати якісне фото зі старих слайдів та фотоплівок, їх необхідно оцифрувати, і лише після цього надрукувати на професійному обладнанні. Тільки при використанні професійної техніки для сканування у великій якості можна досягти бажаного результату. У домашніх умовах досягти високої якості практично неможливо.

Послуги сканування фотографій, старих слайдів та фотоплівок від фотосалону «Ексар» дадуть можливість створити свій архів старих фотографій і зберегти їх на комп’ютері. Ми допоможемо вам зробити сканування, проявити плівку та будь-якими способами зберегти дорогі вашому серцю спогади.

Ми пропонуємо вам скористатися нашими послугами, оцифрувати ваші фото архіви та зберегти їх у якісному вигляді для майбутніх поколінь. Результат нашої роботи радуватиме вас дуже довго.

ОЦИФРУВАННЯ ФОТОПЛІВКИ

Оцифрування фотоплівки у нашому фотосалоні ми здійснюємо на якісному обладнанні. Ми пропонуємо оцифрування як повністю всієї плівки, так і покадрово. В результаті ваші знімки переїжджають із старих плівок до вас на електронний носій.

Приходьте до нашого фотосалону і ми допоможемо вам не втратити свої спогади.